Tinder miłość czy tylko sex

Dzisiejsze czasy skłaniają nas do korzystania z portali randkowych. Brak czasu, ci sami znajomi wokół czy brak odwagi na zaczepki na ulicy sprawia, że szukamy pocieszenia w świecie internetu.

Wielu z nas zastanawia się czy na Tinderze można znaleźć miłość.

Sama korzystałam i zastanawiałam się czy można tam spotkać kogoś ciekawego, godnego uwagi. Apka wydaje się dość powierzchowna, ponieważ jak się nie spodobasz, wypadasz z gry! Świetnie wpisuje się w trend fast live –  kupujemy szybko, jemy szybko i tak też poznajemy z jego pomocą ludzi. Nie chcemy już kilku godzin uzupełniać swojego profilu na Badoo czy Sympatii. Liczy się szybkość –  zakładasz konto przez Facebooka i po kilku chwilach jesteś użytkownikiem Tindera. Później jest jeszcze łatwiej – widzisz zdjęcie, przesuwasz palcem w lewo albo w prawo i już.

Rozmawiałam z wieloma osobami, ten kto mnie zna to wie, że niezła ze mnie gaduła. Sięgając pamięcią miałam kilka dziwnych akcji z tym związanych, np. spotkałam się z chłopakiem, który był niższy ode mnie o głowę lub pisane słowa nie do końca pokrywały się z rzeczywistością.  Poznałam też kilka ciekawych osób, z którymi utrzymuję kontakt do dziś, mimo, że nic nas nie łączyło. Wydawało mi się, to trochę sztuczne, jednak z pewnością jest to dobry zabijacz czasu, który po pewnym okresie użytkowania się trochę nudzi. Niektórzy twierdzą, że poprzez tą aplikację ludzie szukają przygód, a właściwie sexu, z reguły na jedną noc. Powiem tak, jak szukasz to znajdziesz!

Mimo dużego zainteresowania apką, wiele osób nie przyznaje się do korzystania z niej, ale powiem szczerze, że nie wiem dlaczego. Czy oznacza to, że jesteśmy słabi? Wg mnie nie! Oczywiście można napotkać przeróżne osoby, które nie do końca spełniają nasze oczekiwania, ale na imprezie czy na ulicy też nie każdy jest w naszym typie, nieprawdaż?

Nie ma znaczenia gdzie znajdziesz Twoją drugą połowę, ważne co to za człowiek i co Was połączyło! Ja mimo braku wiary w tego typu narzędzia, właśnie na Tinderze poznałam B! Zatem nie trać wiary!

Co zrobić aby twój profil na Tinderze był atrakcyjny?

  • nie rób dziubków
  • bądź naturalna/naturalny
  • w opisie nie pisz “Carpe Diem”, napisz czym się interesujesz albo nie pisz nic
  • wrzucaj swoje zdjęcia, nie z grupą obcych ludzi. Twojego potencjalnego partnera z pewnością nie będzie interesował ktoś, kto stoi na zdjęciu obok Ciebie
  • pokaż poprzez zdjęcia kim jesteś, czym się interesujesz
  • dużo się uśmiechaj, szczery uśmiech zawsze działa

Każdy z nas szuka prawdziwej miłości, bez niepotrzebnych gierek i podchodów. Osoby, która będzie przy nas kiedy tego potrzebujemy, rozśmieszy i wysłucha nas.

Dziś Walentynki, po raz pierwszy od kilku lat w końcu spędzam je z ukochanym. Dziś mają one dla mnie większe znaczenie, jednak jeśli Ty nie masz przy sobie ukochanego mężczyzny czy kobiety, pamiętaj, że to święto miłości i możemy je spędzać z każdym kogo kochamy, przyjacielem, a nawet psem;p

Życzę Wam wiary w miłość, ona uskrzydla i wypełnia nas samych! Spotyka nas w najmniej oczekiwanym momencie <3

Hey

 

YOU MIGHT ALSO LIKE

0 Comments

Leave A Comment

Your email address will not be published.